Prodej podstávkového domu v Horním Jindřichově, Ev.č.: 05369

Popis

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji podstávkový dům, který si můžete kompletně přebudovat podle svých představ. Nebudete muset řešit zdlouhavé a problematické vyřizování stavebního povolení a všeho ostatního, co by Vás jinak čekalo u výstavby nového domu.

Nemovitost, kde byla již započata rekonstrukce se nachází ve městě Rumburk v městské časti Horní Jindřichov v klidné časti obce na ulici Rolnická.

V přízemí domu se nachází kuchyň, tři pokoje, záchod, koupelna a chodba. V podkroví jsou plánovány tři pokoje a záchod. Celková rekonstrukce střechy byla realizovaná v roce 2022 a je v bezvadném stavu. Dům je podsklepen.

Celková podlahová plocha domu je 120 m2. K domu dále náleží pozemek o rozloze 700 m2. Majitel provedl pískovaní obvodového dřeva domu včetně následné impregnace. Odpady jsou zde svedeny do septiku, který je vedle domu. Voda je napojena z městského řadu, k dispozici je, ale zároveň vlastní kopaná studna. Na hranici pozemku je přípojka plynu, záleží tedy na budoucím majiteli, kterou variantu topení si zvolí.

Jedná se o nemovitost, která ve výsledku může splňovat hezké rodinné bydlení, ale zároveň ji lze využit jako investiční příležitost na krátkodobé pronajímání, která je ve Šluknovském výběžku velice rozšířena.

V rámci kompletního realitního servisu vám pomůžeme zdarma zajistit nejvýhodnější variantu úvěru.
V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Pavel Nechutný

Kontaktujte makléře

Pavel Nechutný

+420 604 723 312

[email protected]

2 100 000 Kč
KategorieRodinné domy
LokalitaRolnická, Rumburk - Rumburk 2-Horní Jindřichov
OkresDěčín
Velikost4 pokoje
Plocha užitná150 m²
Plocha pozemku700 m²
Plocha zastavěná120 m²
Stav objektuV rekonstrukci
BudovaSmíšená
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
G (PENB nedodán)
Sklepano
KomunikaceAsfaltová
VodaMístní zdroj, Studna
Elektřina230V
PlynPlynovod
OdpadSeptik, Trativod