Prodej rodinného domu - Skuhrov - Jablonec nad Nisou, Ev.č.: 05157

Popis

Naše společnost Vám v exkluzivním zastoupení nabízí prodej rodinného domu 6+kk s užitnou plochou 250 m2 s pozemkem 8.260 m2 ve Skuhrově u Jablonce nad Nisou / Železného Brodu, na krásném místě s pěkným výhledem na krajinu.
Dům se nachází na polosamotě s velkou zahradou umístěnou ve svahu na klidném místě nedaleko Jablonce nad Nisou, Malé Skály a Železného Brodu. V přízemí nemovitosti se nachází prostorná chodba, která je průchozí napříč domem, až na terasu domu.
Z této chodby se dostaneme do pokoje pro hosty, dále do obývacího pokoje ve kterém se nachází krbové kachlové kamna. Tento obývací pokoj je spojen, s kychňským koutem a jídelnou. Dále se v tomto patře nachází koupelna se sprchovým koutem, dvě samostatné WC, šatna a vchod do sklepa ve kterém je jedna místnosti.
Do patra domu se dostaneme po dřevěných schodech. V tomto patře se dále nachází jeden velký obytný pokoj a dva menší obytné pokoje využívané jako dětské pokojíčky. Celý dům obklopuje velká oplocená zahrada, která zasahuje až k lesu. Na zahradě jsou vysázené ovocné stromy, modříny, smrky, kaštany a okrasné keře.
Za domem je postavena velká dřevěná kůlna a u ní majitelé chovají domácích zvířata. Na druhé straně zahrady je další zahradní domek, který slouží k uskladnění zahradní techniky a nadzemní bazén. Voda je do nemovitosti přivedena z vlastní studny, která se nachází v zadní části pozemku. Kanalizace je řešena septikem s trativodem.
Dům je obložen provětrávanou lamelovou fasádou z plastu a pod ní je zhotoveno zateplení. Tato fasáda je omyvatelná a tím nemovitost neztratí svůj lesk v této krajině i po dlouhé léta.
Nemovitost dříve prošla částečnou rekonstrukcí střešní krytiny, fasády, elektřiny natažené v mědi, rozvody vody a odpadu jsou v plastu. Vytápění je řešeno ústředním topením s elektrickým kotlem. V obývacím pokoji je položeno podlahové topení. Alternativní topení je řešeno krbovými kachlovými kamny v obývacím pokoji s vývodem do prvního patra.
Ohřev teplé vody je zajištěn bojlerem. Nemovitost je nyní ve stavu vystěhování a odvozu nepotřebných věcí. Budoucí majitel se tedy může nastěhovat ihned.
Za krásného počasí jsou z okolí Skuhrova nádherné výhledy na Jizerské hory a hrad Trosky. V obci Skuhrov je obchod se smíšeným zbožím, MŠ a 1.stupeň ZŠ a koupaliště.
Skuhrov je velmi dobře dostupný pro dostupnost autem i příměstskou dopravou do Jablonce nad Nisou, Turnova i do Mladé Boleslavy a Prahy po silnici I/10 a dálnici D10.
Další občanská vybavenost je v nedalekém Jablonci nad Nisou nebo v Železném Brodu. Tuto nemovitost Vám doporučujeme z důvodu velmi dobré lokality, klidného prostředí, rozlohy pozemku který lze využít i pro chov zvířat a velmi příznivé ceny.
Financování Vám rádi zdarma a rychle zajistíme.

Tomáš Jakoubek

Kontaktujte makléře

Tomáš Jakoubek

+420 602 811 421

[email protected]

prodáno
KategorieRodinné domy
LokalitaSkuhrov
OkresJablonec nad Nisou
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná250 m²
Plocha pozemku8.260 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
G (PENB nedodán)