Prodej rodinného domu Varnsdorf - Studánka, Ev.č.: 04659

Popis

Naše společnost Vám ve výhradním zastoupení nabízí ke koupi zajímavou nemovitost umístěnou v hezké a klidné lokalitě, dlouhodobě bez budoucí výstavby v obci Varnsdorf - Studánka.

Jedná se o dům s číslem popisným, využívaný v současnosti k trvalému bydlení, s dřevěnou budovou vedenou v katastru nemovitostí jako jiná stavba, která složila k ustájení koní, nebo může být využita pro chov hospodářských zvířat. Rovinatá zahrada 1.880 m2 bez oplocení poskytuje příjemný prostor na odpočinek.

Konstrukce domu smíšená, původně vystavena jako podstávkový dům, který byl z jedné poloviny zachován a následně druhá polovina domu nově vystavěna z cihel Porotherm . Současná dispozice domu je 4+1. Ze vstupní haly je přístupná kuchyň, obývací pokoj, menší koupelna se sprchovým koutem, vanou a toaletou. V obytném podkroví jsou další další tři pokoje po rekonstrukci a dvě šatny. Nemovitost je částečně podsklepena, nad obytným podlažím se nachází klasická neobytná půda.

Dům disponuje přípojkou na elektrické energie 230/380V, vlastní studnou a nový vrt na pitnou vodu do hloubky 55 metrů, kanalizace je řešena septikem. V současnosti je nemovitost užívána pro trvalé bydlení, ale vzhledem k místu, kde se nachází je ideální pro rekreační účely.

Výhodou je, že ze zadní strany pozemku navazuje obecní pozemek, který lze po dohodě s obcí pronajmout. Celková výměra pozemku činí 9.955 m2. ( Nájemní smlouva byla již dříve realizována za roční platbu ve výši cca. 1.400 Kč ).

Bezproblémový přístup po obecní cestě, parkování automobilu před domem či na pozemku. Koupi je možno financovat hypotečním úvěrem, který pro vás zdarma zajistíme.

Pavel Nechutný

Kontaktujte makléře

Pavel Nechutný

+420 604 723 312

[email protected]

prodánovčetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
KategorieRodinné domy
LokalitaVarnsdorf - Studánka
OkresDěčín
Velikost4 pokoje
Plocha užitná150 m²
Plocha pozemku1.880 m²
Stav objektuDobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
G (PENB nedodán)