Prodej komerční /obchodní/ nemovitosti Rumburk - Horní Jindřichov /cca 2.000m2/, Ev.č.: 05020

Popis

Nabízíme vám prodej objektu občanské vybavenosti v průmyslové zóně Rumburk - Horní Jindřichov. Objekt se nachází u hlavního tahu z České Lípy do Rumburku a disponuje několika parkovacími místy. Nemovitost je vhodná jak pro sklady, kanceláře, ale také k provozování restaurace s výdejním okénkem. Tomu odpovídá také kolaudační rozhodnutí z roku 1996. V posledním roce prošel objekt rekonstrukcí /kromě vnitřních prostor restaurace/ - celkové zateplení včetně fasády, nová střecha z kanadské šindele, nová plastová okna. Vnitřní zrekonstruované prostory nabízejí celkem 39 místností s PVC povrchem, 4 technické včetně kuchyní a sociálních zařízení se sprchami.
V současné době se buduje ústřední plynové vytápění - elektrické je v provozu. Budova čítá také solární panely umístěné na střeše s výkonem 16kW. Odběr vody je z vodovodního řadu včetně nové posilovací stanice - napojení na veřejnou kanalizaci.
Nemovitost je vhodná zejména k provozování kanceláří, skladů, restaurace, ale může sloužit také jako ubytovací zařízení. Pro sjednání prohlídky, kde vám sdělíme více informací volejte na tel: +420 739 466 178.

Maja Kucerová

Kontaktujte makléře

Maja Kucerová

+420 739 466 178

[email protected]

12 700 000 KčVčetně provize a právního servisu, včetně poplatků, včetně provize
KategorieUbytování
LokalitaRumburk - Rumburk 2-Horní Jindřichov
OkresDěčín
Plocha užitná1.165 m²
Stav objektuPo rekonstrukci
BudovaSmíšená
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaPrůmyslová
Rok kolaudace1996
G (PENB nedodán)
ZařízenýNe
ParkováníAno
Výtahne
Počet kanceláří39
TopeníÚstřední elektrické, Jiné