Prodej rodinného domu v Rybništi s pozemky cca 10.000m², Ev.č.: 05253

Popis

Příležitost pro ty z vás, kteří mají chuť rekonstruovat a mít velký dům uprostřed krásné přírody Lužických hor.
V obci Rybniště vám představím vážně velký dům s dispozicí 9 +1, který je plně obydlen, s opravdu velkými pozemky a samostatně stojícími technickými budovami na pozemku.
Bude to chtít trochu času, energii a nějaké peníze, ale můžete si vybudovat krásný domov, nebo dobrou příležitost k podnikání.

Obec Rybniště je na hlavním tahu mezi Šluknovským výběžkem a Děčínem. Díky tomu je zajištěna výborná dopravní dostupnost. Autem jste v Děčíně za 40minut, ve Varnsdorfu a Rumburku za 10 minut.
Přímo v obci je základní občanská vybavenost - škola, školka, obchod, úřad.
V okolí Rybniště si užijete nespočet rekreačních cílů k pěším i cyklistickým výletům. Ať vyrazíte směrem do srdce Českého Švýcarska Krásné Lípy, nebo opačným do Jiřetína pod Jedlovou s hradem Tolštejn a rozhlednou Jedlová, vždy vás čeká krásná příroda.
Dům je opravdu velký. Při zastavěné ploše cca 200 m2 nabídne 2 obytná podlaží, půdu po celé ploše domu a z části podsklepený prostor.
V přízemí se nachází pět místností plus kuchyň, koupelna, prádelna, dvě toalety, zvlášť vytápěná odpočinková místnost se saunou a vlastní kašnou s pramenem a hlavní prostorná chodba. V druhé části domu v patře jsou tři větší pokoje a čtyři menší. Pokoje je možné ještě dále dělit a dispozici upravit.
Půda nabídne dostatek úložného prostoru, případně možnost obytné vestavby. Sklep je pod částí domu. Vjezd na pozemek je řešen vlastní automatickou bránou.
Celý dům můžete využít pro vlastní bydlení, případně ho upravit na vícegenerační bydlení. Díky krásnému umístění na kraji obce a rozlehlým pozemkům přímo u lesa, lze spojit bydlení s podnikáním a dům pronajímat pro více rodin.

Nemovitost je napojena na obecní vodovod, ale má také vlastní zdroj užitkové vody. Rozvody elektřiny jsou nové a dům má vlastní internet. Vytápění domu je zajištěno ústředně - kotel na tuhá paliva ROJEK splňuje nejnovější normu ČSN EN 303 - 5. Odpady jsou řešeny trativodem a septikem opět s přepadem do trativodu.
Vytápění domu je zajištěno ústředně – nové rozvody.

Pozemek okolo domu nabídne opravdu hodně prostoru a svobody pro jeho využití. Zahrada za domem má několik menších stavení, které se mohou využít například pro chov domácích zvířat, nebo pro dílnu, či pro pěstování vlastních plodů.
Případně je tu potenciál pro oddělení dvou pozemků k výstavbě dalšího objektu.

Neváhejte mě kontaktovat, sjednáme si termín prohlídky nebo vám doplním veškeré informace, které vás budou zajímat. Budu se těšit na viděnou.
Z důvodu absence PENB je nemovitost dočasně zařazena do kategorie G.
Výměra nemovitosti a pozemků je uváděna orientačně.

Tuto nemovitost doporučuji z důvodu dobrého stavu, lokality a příznivé ceny. Financování vám naše realitní kancelář ráda zdarma zajistí.

Maja Kucerová

Kontaktujte makléře

Maja Kucerová

+420 739 466 178

[email protected]

info v RKVčetně provize a právního servisu, včetně provize
KategorieVícegenerační dům
LokalitaRybniště
OkresDěčín
VelikostAtypický
Plocha užitná200 m²
Plocha pozemku10.000 m²
Stav objektuDobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuPolosamota
ZástavbaVenkovská
G (PENB nedodán)
OchranaCHKO
Sklepano
TelekomunikaceInternet
DopravaVlak, Silnice, Autobus
OdpadSeptik, Trativod
TopeníÚstřední tuhá paliva