Prodej zrekonstruované vily z konce 19 století v Neugersdorfu, Ev.č.: 04815

Popis

Naše společnost Vám v exkluzivním zastoupení nabízí prodej kompletně zrekonstruované vily z konce 19 století, která se nachází na území SRN v obci Neugersdorf.

Vila je kompletně podsklepená a ve sklepě jsou 4 místnosti, v jedné místnosti je umístěn kulečník a ve druhé vinný sklep. V další místnosti se nachází kotelna na pelety, která je plně automaticky ovládána z obývacího pokoje nebo telefonicky a disponuje velkým zásobníkem na pelety. V dalších prostorách se nachází místnost sloužící jako posilovna s vchodem na zahradu, pod terasou je kotec pro psa a sklad nářadí. Hlavní dominantní místnost v tomto podlaží je kompletní saunový systém s vířivou vanou, saunou a malým bazénkem.
V přízemí nemovitosti se nachází 4 místnosti, zádveří, velká hala a menší chodba. Zde je také vybudován samostatně stojící sprchový kout a samostatné WC vše je zhotoveno z mramoru a stylové baterie a doplňky. Z této chodby se dostaneme do sklepa a dalším východ na zahradu.

Hlavním vchodem do nemovitosti vejdeme do, malé uvítací haly a z ní do hlavní haly domu. Z této haly vedou vchody do obytných místnosti, které se nacházejí v tomto patře. První místnost je vedena jako pracovna, druhá místnost slouží jako obývací pokoj, třetí místnost slouží jako jídelna, ze které se vejde do zasklené zimní zahrady, jako další místností je kuchyň.

Do prvního patra se dostaneme po prostorném schodišti. Zde se nachází 4 prostorné obývací pokoje. Nyní pokoje slouží jako dětský pokoj s vlastní terasou a zasklenou zimní zahradou, druhý dětský pokoj, kterým se dá i kompletně procházet do všech místností (taktéž jako v přízemí), poté je ložnice, která je s velkou terasou a poslední je hostinský pokoj.

Z hlavní haly v 1. NP se projde do prostorné koupelny, která je jako spodní koupelna z mramoru se stylovými doplňky, s vestavěnou vanou s japonským záchodem, pisoárem. Z koupelny se jde po schodech do 2. NP podkroví.

V tomto patře se nachází po pravé straně koupelna propojená s ložnicí s šatnou a malou chodbou. Další místností je kuchyň se spíží, vedle se nachází hostinský pokoj a poté poslední místnost sloužící jako prostorný obývací pokoj. V prostorách chodby v tomto patře je vchod na půdu, kde se může vybudovat další místnosti.
Dále je nutné zmínit, že celý dům prošel kompletní citlivou rekonstrukcí včetně všech instalací rozvodů, zateplené střechy z nejdražší černé kritiky (engoba bobrovka) a veškeré okrasné doplňky včetně oplechování jsou zhotoveny z mědi.

V domě jsou umístěna čidla na světla v chodbách a v přízemí jsou instalovány bezpečnostní žaluzie. Dům má 3 terasy, z toho dvě jsou zasklené jako zimní zahrady.

Celková plocha pozemku je 1.602 m2, kde je možnost parkování pro čtyři vozy. Zpevněná plocha kolem domu je z nejlepších klinkeru a z pálených cihel.

Technické zázemí vily je následovné:
Kanalizační stoupačka je svedena do veřejné kanalizace s revizní šachto, která je umístěna u brány. Odpad z bazénu je vyveden do šachty u vířivky. Dešťová voda má vlastní trativod včetně revizní šachty, která je umístěna na zahradě za objektem. Voda je nyní využívaná ze studny, ale přípojka z veřejného řádu je připravená, ale zatím není připojena. V domě je dvojí rozvod studené vody pro WC a pro pračky je připojena samostatně, kdyby se změnila kvality vody ze studny. Elektroinstalace je řešena v každém patře samostatně s vlastní rozvaděčem, osazený jističi a hlavní elektro skříň se nachází u vstupu do nemovitosti. V prvním a druhém nadzemním podlaží jsou instalovány kabely UTP pro topení.

Vývody zabezpečovacího systému jsou umístěny v oknech v kapse žaluzií a na chodbách jsou vedeny pod schodištěm do podkroví včetně napájení topení.
Centrální kotelna je ETA Rakouské výroby - automat na peletky a Štěpku. Sklad je přizpůsoben pro peletky. Ohřev teplé užitkové vody je kombinovaný s bojlerem, plus elektrická cirkulace. Teplá užitková voda funguje i bez čerpadla při nastavení teploty nad 55 stupňů Celsia.

Je nutné podotknout, že celá rekonstrukce byla provedena pečlivě a na základě dobové dokumentace této vily. Tuto nemovitost Vám doporučujeme z důvodu stavu nemovitosti, lokality a krásného okolního prostředí.
V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Tomáš Jakoubek

Kontaktujte makléře

Tomáš Jakoubek

+420 602 811 421

[email protected]

info v RK
KategorieVila
LokalitaHauptstrasse, Neugersdorf, Německo
VelikostAtypický
Plocha užitná500 m²
Plocha pozemku1.620 m²
Stav objektuPo rekonstrukci
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuCentrum obce
G (PENB nedodán)
ZařízenýČástečně