výroba, montážní hala, 360 m² - Chřibská - Horní Chřibská, Ev.č.: 05390

Popis

Nabízíme k prodeji jedinečnou nemovitost ve městě Chřibská, která představuje ideální příležitost pro podnikání i bydlení. Tato stavba pro výrobu a skladování s užitnou plochou 360 m² je vybavena veškerou potřebnou infrastrukturou a nabízí široké spektrum využití.

Dispozice objektu zahrnuje prostornou halu, která je aktuálně využívána jako dílna na opravu a lakování automobilů. K dispozici je také sklad na sezónní pneumatiky, což poskytuje další možnosti pro podnikání v oblasti autoservisu. Součástí dílenské části je vybudované obytné zázemí – byt o dispozici 3+1, který umožňuje pohodlné bydlení přímo v místě podnikání.

V patře budovy je připraveno místo pro vybudování minimálně tří bytových jednotek, což představuje skvělou investiční příležitost pro další pronájem nebo prodej. Kromě toho jsou zde i garáže a skladovací prostory, které poskytují dostatek místa pro veškeré potřeby provozu.

Další velkou výhodou této nemovitosti je rozsáhlé parkovací místo, což je klíčový prvek pro podnikání, které vyžaduje snadnou dostupnost a pohodlné parkování pro zákazníky a zaměstnance.

Nemovitost se nachází v klidné lokalitě města Chřibská, která nabízí příjemné prostředí jak pro podnikání, tak pro bydlení.

Pokud hledáte ideální prostor pro rozšíření svého podnikání s možností bydlení přímo v objektu, neváhejte nás kontaktovat. Tato nemovitost nabízí skvělý potenciál a je připravena na nové vlastníky, kteří ocení její výhody a možnosti.

Pro více informací a prohlídku nás prosím kontaktujte. Těšíme se na setkání s vámi a na možnost představit vám tuto jedinečnou nabídku.

Pavel Nechutný

Kontaktujte makléře

Pavel Nechutný

+420 604 723 312

[email protected]

16 500 000 Kč
KategorieVýroba
LokalitaChřibská - Horní Chřibská
OkresDěčín
Plocha užitná360 m²
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
G (PENB nedodán)