Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii domy" odpovídá 59 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita

Další vlastnosti

Prodej RD v Rumburku - Horní Jindřichov

Prodej RD v Rumburku - Horní Jindřichov

Nabízíme Vám prodej velmi pěkného RD se dvěma samostatnými bytovými jednotkami v Rumburku. Dům je kompletně zrekonstruovaný, zateplený. Dispozičně je řešený: v přízemí se nachází bytová jednotka o vel 3+1, kuchyň s obývacím pokojem, dětský pokoj, ložnice, koupelna a WC, technická místnost. V patře..

Lokalita: Vojtěcha Kováře, Rumburk - Rumburk 2-Horní Jindřichov3 550 000 Kč

Prodej rodinného domu ve Varnsdorfu

Prodej rodinného domu ve Varnsdorfu

Naše společnost Vám nabízí prodej rodinného domu ve Varnsdorfu. Nemovitost prošla částečnou rekonstucí a její dispozice je: v přízemí se nachází vstupní hala, šatna, koupelna,WC, kuchyň, obývací pokoj a ložnice. Druhé patro má stejnou dispozici jako přízemí. Vytápění je řešeno plynovým kotlem, voda..

Lokalita: Varnsdorf2 999 999 Kč

Prodej, Rodinné domy, 138 m² - Varnsdorf

Prodej, Rodinné domy, 138 m² - Varnsdorf

Nabízíme k prodeji samostatně stojící podskepený rodinný dům 132 m2, stojícím na prostorném jižně orientovaném pozemku o výměře téměř 931 m2 ve Varnsdorfu v klidné části obce, k domu náleží zahradní domek a tenisový kurt, který nový majitel jistě využije při odpočinku a relaxaci. V dvoupodlažním..

Lokalita: Varnsdorf3 290 000 Kč

Prodej rodinného domu v Doubicích

Prodej rodinného domu v Doubicích

Nabízíme Vám prodej roubené chalupy 5+1 v hezkém prostředí v obci Doubice. Chalupa je na LV vedená jako rodinný dům. Dispoziční řešení: v přízemí se nachází obývací pokoj s krbovými kamny, kuchyň, zasklená veranda, prostorná šatna, chodba, komora, koupelna s WC a dílna. V patře jsou dvě..

Lokalita: Doubice
Původní cena: 4 150 000 Kčinfo v RK

Prodej RD v Rumburku 3 - Dolní Křečany

Prodej RD v Rumburku 3 - Dolní Křečany

Nabízíme Vám prodej rodinného domu s velkou garáží v Rumburku, ul. Šluknovská. Dům je ve stádiu započaté rekonstrukce. Dřív byl původně poloroubenka, nyní je celý zděný, přední strana domu je nově vyzděná, má nové základy s izolací. Je částečně podsklepený. Garáž má 110 m2. Voda je přivedena z..

Lokalita: Šluknovská, Rumburk - Rumburk 3-Dolní Křečany
Původní cena: 850 000 Kč750 000 Kč

Prodej rodinného domu v Dolním Podluží

Prodej rodinného domu v Dolním Podluží

Naše společnost Vam nabízí prodej rodiného domu v obci Dolní Podluží. Nemovitost je umístěna zhruba 100 m od příjezdové asfaltové cesty a byla využívána jako nemovitost k bydlení a chovu dobytka. V přízemí se nachází vstupní hala, 3 obytné mistnosti, kuchyň, vchod do sklepa a do maštale kde se..

Lokalita: Dolní Podluží1 050 000 Kč

Prodej, Rodinné domy, 85 m² - Rumburk 2-Horní Jindřichov

Prodej, Rodinné domy, 85 m² - Rumburk 2-Horní Jindřichov

Nabízíme k prodeji rodinný dům s garáží v Rumburku, ul. Větrná. Dům o dispozici 4+1 je v dobrém, udržovaném stavu. V přízemí domu se nachází prosklená, prostorná veranda, kuchyň, obývací pokoj, ložnice a koupelna s WC, kotelna s kotlem na tuhá paliva. Do patra vstupujeme po dřevěném schodišti do..

Lokalita: Větrná, Rumburk - Rumburk 2-Horní Jindřichov1 570 000 Kč

Prodej, Rodinné domy, 142 m² - Šimonovice - Minkovice

Prodej, Rodinné domy, 142 m² - Šimonovice - Minkovice

Nabízíme k prodeji novostavbu rodinného domu o dispozici 5+kk s garáží pro dva automobily v Šimonovicích, části obce Minkovice, ul. Vřesová. Dům kolaudovaný v roce 2016 je ve velmi dobrém stavebně technickém stavu a vhodný k okamžitému nastěhování. Dům o užitné ploše 148 m2 a velikosti pozemku 1635..

Lokalita: Vřesová, Šimonovice - Minkovice
Původní cena: Rezervovánorezervováno

Prodej RD V Rumburku

Prodej RD V Rumburku

Prodej rodinného domu o velikosti 5+1 v klidné krajové části města, nedaleko centra. Zastavěná plocha a nádvoří 207 m2, zahrada 1645 m2. Dům je podsklepen. přízemí - obývací pokoj, kuchyň, chodba, WC, komora. Podkroví - schodiště, ložnice, dětský pokoj, komora. Půdní prostor. Vytápění řešeno -..

Lokalita: Na křižovatce, Rumburk - Rumburk 3-Dolní Křečany2 400 000 Kč

Prodej chalupy v obci Zákupy – Šidlov

Prodej chalupy v obci Zákupy – Šidlov

Naše společnost vám nabízí k prodeji nově postavenou rekreační chatu o zastavěné ploše 38 m2 vhodnou i k celoročnímu bydlení, kolaudace proběhla v roce 2001, s rozsáhlými navazujícími pozemky o celkové výměře (včetně zastavěné plochy) cca 27.801 m2, v obci Zákupy - Šidlov, okres Česká Lípa...

Lokalita: Zákupy
Původní cena: 4 190 000 Kčinfo v RK