Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii domy" odpovídá 71 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita

Další vlastnosti

Prodej Chalupy Rumburk - Rumburk 2-Horní Jindřichov

Prodej Chalupy Rumburk - Rumburk 2-Horní Jindřichov

Naše společnost nabízí ve výhradním zastoupení prodej chalupy v obci Rumburk- Horní Jindřichov. Jedná se o menší dům, který je vhodný jak k rodinnému tak i k rekreačnímu bydlení. Dispozice: v 1.NP se nachází větší pokoj s kuchyní a druhý pokoj, suchý záchod a koupelna, 2.NP. jsou dva pokoje a..

Lokalita: Rumburk - Rumburk 2-Horní Jindřichov1 150 000 Kč

Prodej rodinné domu ve Varnsdorfu ulice Karlova

Prodej rodinné domu ve Varnsdorfu ulice Karlova

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji rodinný dům, který se nachází v klidné okrajové části obce Varnsdorf na ulici Karlova. Dům je kolaudovaný a užívaný od roku 1975. Je dvoupatrový, zateplený, s plechovou střechou, dispozičně o velikosti 4+1 s terasou a vnitřní garaží, udržovanou zahradou a..

Lokalita: Karlova, Varnsdorf1 650 000 Kč

Prodej rodinné domu Rumburk - Horní Jindřichov

Prodej rodinné domu Rumburk - Horní Jindřichov

Naše společnost nabízí ve výhradním zastoupení prodej rodinného domu v obci Rumburk- Horní Jindřichov. Jedná se o menší dům, který je vhodný jak k rodinnému tak i k rekreačnímu bydlení. Dispozice: v 1.NP se nachází větší pokoj s kuchyní a druhý pokoj, suchý záchod a koupelna, 2.NP. jsou dva pokoje..

Lokalita: Na svahu, Rumburk - Rumburk 2-Horní Jindřichov1 150 000 Kč

Prodej rodinného domu ve Šluknově

Prodej rodinného domu ve Šluknově

Nabízíme Vám ke koupi samostatně stojící rodinný dům s garáží v obci Šluknov. Tento dům je obyvatelný, ale určen k celkové modernizaci. Nabízí novému majiteli možnost vybudovat si své nové bydlení zcela dle svých představ. Současná dispozice: v přízemí se nachází kuchyň, obývací pokoj, ložnice,..

Lokalita: Královská, Šluknov1 350 000 Kč

Prodej řadového domu - Dolní Podluží

Prodej řadového domu - Dolní Podluží

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej řadového domu se zahradou a zděnou kůlnou, nacházející se v obci Dolní Podluží. Dům je v udržovaném stavu, s možností okamžitého nastěhování, avšak postupné rekonstrukce budou nutné. Dispoziční řešení domu: v přízemí se nachází kotelna, garáž, chodba,..

Lokalita: Dolní Podluží1 649 000 Kč

Prodej domu Velký Šenov

Prodej domu Velký Šenov

Nabízíme k prodeji částečně podsklepený dům s garáží na krásném a klidném místě ve Velkéém Šenově- osada Malý Šenov. Chalupa o zastavěné ploše 180 m2 je v udržovaném stavu, vhodná k okamžitému a celoročnímu bydlení. V přízemí domu jsou dvě obytné místnosti a koupelna, dále pak letní kuchyň. V 2NP..

Lokalita: Velký Šenov1 550 000 Kč

Prodej ideální poloviny RD ve Varnsdorfu ulice Truhlářská

Prodej ideální poloviny RD ve Varnsdorfu ulice Truhlářská

Naše RK Vám ve výhradním zastoupení nabízí prodej ideální ½ rodinného domu v krásné a klidné čtvrti Varnsdorfu na ulici Truhlářská. Jedná se o přízemí RD se samostaným přístupem a se zahradou. Částečně podsklepený dům o zastavěné ploše 108 m2 je v udržovaném stavu po výměně oken, rozvodů topení i..

Lokalita: Truhlářská, Varnsdorf1 300 000 Kč

Prodej chalupy Velký Šenov

Prodej chalupy Velký Šenov

Nabízíme k prodeji částečně podsklepený dům s garáží na krásném a klidném místě ve Velkém Šenově- osada Malý Šenov. Chalupa o zastavěné ploše 180 m2 je v udržovaném stavu, vhodná k okamžitému a celoročnímu bydlení. V přízemí domu jsou dvě obytné místnosti a koupelna, dále pak letní kuchyň. V 2NP..

Lokalita: Velký Šenov1 550 000 Kč

Prodej rodinného domu v Lipové u Šluknova

Prodej rodinného domu v Lipové u Šluknova

Nabízíme Vám prodej velkého rodinného domu v naprosto klidné lokalitě Lipová u Šluknova. V okolí jsou pěkné lesy vhodné pro cykloturistiku, houbaření, koupání v lomu. V přízemí domu se nachází kuchyň s prostornou jídelnou, šatna, dílna, předsíň, koupelna a WC. V patře jsou pak 4 pokoje a WC,..

Lokalita: Lipová 3791 970 000 Kč

Prodej rodinného domu- Mikulášovice

Prodej rodinného domu- Mikulášovice

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej rodinného domu se zahradou, který je situován v klidné části města Mikulášovice. Dům je v udržovaném stavu, s možností domluvy brzkého nastěhování, avšak postupné rekonstrukce budou nutné. Dispoziční řešení domu: v přízemí se nachází veranda, chodba,..

Lokalita: Mikulášovice1 750 000 Kč