Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii domy" odpovídá 66 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita

Další vlastnosti

Prodej RD V Rumburku

Prodej RD V Rumburku

Nabízíme vám k prodeji větší rodinný dům s dispozicí 6+1 s garáží v klidné lokalitě města Rumburk. Je velmi dobrém udržovaném stavu. Dispoziční řešení: v přízemí se nachází garáž, technická místnost a kotelna, v 1.NP kuchyň, jídelna, WC, vstup do garáže, ve 2.NP se nachází obývací pokoj, ve 3.NP..

Lokalita: Kubelíkova, Rumburk - Rumburk 12 600 000 Kč

Prodej RD v Dolním Podluží

Prodej RD v Dolním Podluží

Nabízíme k prodeji prostorný dvougenerační rodinný dům s garáží v Dolním Podluží. Vnitřní dispozice: v přízemí jsou 4 místnosti, chodba, koupelna a WC. V patře je jedna větší místnost a 4 menší podkrovní, chodba, koupelna s WC. Dům je celý podsklepen. Vytápění řešeno elektrickým topením + je možno..

Lokalita: Dolní Podluží1 900 000 Kč

Prodej rodinného domu v Krásné Lípě

Prodej rodinného domu v Krásné Lípě

Nabízíme Vám na prodej pěkný rodinný dům s garáží v Krásné Lípě, v Česko - Saském Švýcarsku. Zastavěná plocha činní 170 m2, zahrada 500 m2. Dům je podsklepený, s garáží, s terasou, po částečné rekonstrukci. Má plastová okna a dveře, nové vnitřní omítky, rozvod vody, nová elektřina, nové podlahy,..

Lokalita: U Tiskárny, Krásná Lípa1 500 000 Kč

Prodej Rodinného domu 709 m2, pole a  lesa s výměrou 67 998m2

Prodej Rodinného domu 709 m2, pole a lesa s výměrou 67 998m2

Naše společnost nabízí k prodeji rodinný dům o výměře 749 m2 v krásné lokalitě Heřmanice u Žandova. Jedná se o venkovské stavení s třemi bytovými jednotkami, půdními prostory, ze kterých je možnost vybudovat půdní byty a sklepy. U každé bytové jednotky je vlastní WC, koupelna s vanou nebo sprchovým..

Lokalita: Žandov
Původní cena: 5 200 000 Kč3 700 000 Kč

Prodej rodinného domu ve Varnsdorfu

Prodej rodinného domu ve Varnsdorfu

Naše společnost Vám zprostředkuje koupi rodinného domu, který se nachází mezi objekty samostatně stojících rodinných domů, ve velmi klidné části města Varnsdorfu. Dům prošel rekonstrukcemi v roce 2004 a 2012 a je připojen na veškeré inženýrské sítě (veřejná kanalizace, veřejná voda, elektřina a..

Lokalita: Vilová, Varnsdorf2 290 000 Kč

Prodej domu  - Velký Šenov

Prodej domu - Velký Šenov

Nabízíme k prodeji dům v okrajové části obce Velký Šenov. Dům s pozemkem o výměře 1605 m2 je v dobrém stavebně technickém stavu. Byla započata rekonstrukce. V přízemí domu se nachází kuchyň s obývacím pokojem a pokoj, koupelna s WC. V 1.NP je velká místnost s přilehlým podkrovním prostorem, kde..

Lokalita: Velký Šenovrezervováno

Prodej chalupy ve Šluknově - Císařský

Prodej chalupy ve Šluknově - Císařský

Nabízíme Vám prodej pěkné chalupy s kompletním vybavením v obci Šluknov - Císařský. Chalupa je ve velmi dobrém stavu. Prostorný dům 4+1 se nachází v klidné části na okraji obce. Dispozice: v přízemí se nachází obývací pokoj, ložnice a kuchyň s koupelnou, suché WC. V patře jsou 2 pokoje. V případě..

Lokalita: Šluknov - Císařský
Původní cena: 1 999 999 Kč1 500 000 Kč

Prodej, Rodinné domy, 208 m² - Krásná Lípa

Prodej, Rodinné domy, 208 m² - Krásná Lípa

Nabízíme k prodeji velmi pěkný, částečně podsklepený rodinný dům s garáží v klidné lokalitě města Krásná Lípa, ul. Roosveltova. Jedná se o velmi klidnou a příjemnou lokalitu. Dům o podlahové ploše 143 m2 je ve velmi dobrém stavebně technickém satvu a to díky rozsáhlým rekonstrukcím celé..

Lokalita: Rooseveltova, Krásná Líparezervováno

Prodej RD - Mikulášovice

Prodej RD - Mikulášovice

Nabízíme k prodeji částečně podsklepený rodinný dům s dispozicí 4+1 a užitnou plochou 145 m2, stojící v okrajové a klidné části města Mikulášovice. Dům je po rozsáhlých rekonstrukcích interiéru a vnějšku, ve velmi dobrém stavebně technickém stavu. V přízemí domu se nachází chodba, kuchyň, obývací..

Lokalita: Mikulášovice3 299 000 Kč

Prodej  hrubé stavby RD, 96 m² - Horní Podluží

Prodej hrubé stavby RD, 96 m² - Horní Podluží

Jedná se o rozestavěnou nemovitost o dispozici 4+kk a zastavěné ploše 96 m2. Postavená je na základových pasech, zdivo Porobeton, uvnitř bez příček. Okna jsou plastová, střecha vazníková sedlová, krytina šindel, okapy a svody hliníkové. Napojení na veškeré IS. Plánováno podlahové vytápění tepelným..

Lokalita: Horní Podlužírezervováno