Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii domy" odpovídá 72 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita

Další vlastnosti

Prodej ideální poloviny rodinného domu ve Varnsdorfu

Prodej ideální poloviny rodinného domu ve Varnsdorfu

Nabízíme výhradně k prodeji ideální polovinu rodinného domu o velikosti zastavěné plochy 208 m2, který se nacházející v klidné lokalitě obce Varnsdorf. Jedná se o samostatně stojící zděný objekt, částečně podsklepený, se dvěma nadzemními podlaží. Střecha je sedlová. V rámci domu jsou využívány dva..

Lokalita: Ostrovní, Varnsdorfrezervováno

Prodej RD v Rumburku - Dolní Křečany

Prodej RD v Rumburku - Dolní Křečany

Exkluzivně nabízíme prodej pěkného rodinného domu k trvalému bydlení či rekreaci v obci v Rumburk - Dolní Křečany. Dispoziční řešení - v přízemí : kuchyň, obývací pokoj s jídelnou ( v jídelně pec na pizzu), koupelna s WC, zimní zahrada, šatna se sprchovým koutem, pokoj pro hosty, malý sklep. V..

Lokalita: Starokřečanská, Rumburk - Rumburk 3-Dolní Křečany2 400 000 Kč

Prodej řadového rodinného domu ve Varnsdorfu

Prodej řadového rodinného domu ve Varnsdorfu

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej řadového rodinného domu, který se nachází ve velmi pěkné lokalitě Varnsdorfu v blízkosti veškeré občanské vybavenosti. Zděný dům s užitnou plochou 150 m2 je dispozičně řešen jako 4+1/L. V přízemí domu se nachází pokoj, technická místnost, šatna, prádelna a..

Lokalita: Prašná, Varnsdorfrezervováno

Prodej rodinného domu v Jiříkově

Prodej rodinného domu v Jiříkově

Naše společnost vám nabízí k prodeji zděný jednopatrový dům v Jiříkově. Nemovitost je v současné době neobyvatelná a je určena ke kompletní rekonstrukci. Nová elektrická přípojka 220/380V. Svislé nosné konstrukce jsou zděné z cihel. Střecha je sedlová, krov dřevěný. Střešní krytina z plechových..

Lokalita: Jiříkov370 000 Kč

Prodej rodinného domu v obci Kněževes

Prodej rodinného domu v obci Kněževes

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej domu v klidné lokalitě v těsném sousedství Prahy 6 (1 km), v obci Kněževes. Dům má zastavěnou plochu 135m2, obytnou plochu 90 m2 + půdní prostor 95m. Ze všech oken je pohled na zahradu. 2 okna do ulice se vzrostlými stromy. Dům je maximálně využitý na..

Lokalita: Kněževes6 900 000 Kč

Prodej rodinného domu v obci Kněževes - nedaleko metra Veleslavín - Praha 6

Prodej rodinného domu v obci Kněževes - nedaleko metra Veleslavín - Praha 6

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej dvou domů (pod jedním evidenčním číslem ) propojené halou v klidné lokalitě v těsném sousedství Prahy 6 (1 km), v obci Kněževes. Jeden dům má obytnou plochu 147 m . Dvě b.j.Ze všech oken je pohled na zahradu. Dům se nachází ve slepé ulici, obklopen zelení...

Lokalita: Kněževes12 900 000 Kč

Prodej Chalupy s pozemkem 4.800 m² - Šluknov - Kunratice

Prodej Chalupy s pozemkem 4.800 m² - Šluknov - Kunratice

Naše společnost Vám ve výhradním zastoupení nabízí k prodeji zděnou chalupu s garáží a vlastním pozemkem 4.800 m² v obci Kunratice u Šluknova. Před pár lety prošla nemovitost z větší části rekonstrukcí, zastavěná plocha 125 m², v přízemí vinný sklípek, jde o mimořádně krásné a klidné místo..

Lokalita: Šluknov - Kunratice1 390 000 Kč

Prodej bytového domu v Krásné Lípě

Prodej bytového domu v Krásné Lípě

Zprostředkujeme Vám prodej podsklepeného dvoupodlažního domu v Krásné Lípě. Cihlový dům, který je určen k celkové rekonstrukci, má celkem 4 bytové jednotky o vel. 2x 3+1 a 2x 2+1. Díky současnému stavu možnost realizace k všestrannému využití tedy k bydlení, k podnikání případně i jiným komerčním..

Lokalita: Školní, Krásná Lípa1 520 000 Kč

Prodej, Rodinné domy,  - Liberec

Prodej, Rodinné domy, - Liberec

Exklusivně nabízíme prodej montovaného, zrekonstruovaného rodinného domu v klidné části Liberce - Horní Suchá v Ostašovské ulici. Dům je zateplen. V přízemí se nachází garáž, prádelna, další dvě místnosti a prostorná chodba. V patře je vstupní hala, prostorný obývací pokoj, dvě ložnice, pěkná..

Lokalita: Liberec - Liberec XX-Ostašov
Původní cena: 6 950 000 Kč6 500 000 Kč

Prodej RD ve Šluknově

Prodej RD ve Šluknově

Nabízíme Vám prostorný rodinný dům s dispozicí 4+1 na oploceném, rovinatém pozemku o celkové výměře 579 m2 v klidné části města Šluknov. Dům je určen k rekonstrukci, střecha je v dobrém stavu. Samostatně stojící dům má 1 nadzemní podlaží a menší sklep. V přízemí se nachází 3 místnosti, chodba,..

Lokalita: Úzská, Šluknov850 000 Kč