Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii domy" odpovídá 61 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita

Další vlastnosti

Prodej rodinné domu ve Varnsdorfu na ulici Komenského

Prodej rodinné domu ve Varnsdorfu na ulici Komenského

Ve výhradním zastoupení nabízíme rodinný dům na rovinatém pozemku v souvislé zástavbě rodinných domů s užitnou plochou komfortních 289 m2 se zahradou o celkové výměře necelých 1050 m2 a vestavěnou garáží. Nemovitost se nachází ve vyhledávané lokalitě ulice Komenského ve Varnsdorfu. Prostorové..

Lokalita: Komenského, Varnsdorfrezervováno

Prodej rodinného domu v Rumburku - Dolní Křečany

Prodej rodinného domu v Rumburku - Dolní Křečany

Nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Rumburk, nachází v okrajové a klidné části města. Dispozičně řešen jako 4+1. Ve spodním patře se nacházejí 2 samostatné velké pokoje, jeden menší pokoj, prostorná kuchyň, samostatné WC, koupelna, technická místnost s bojlerem a vývodem na pračku, místnost s..

Lokalita: Na samotě 246/3, Rumburk - Rumburk 3-Dolní Křečany
Původní cena: 2 490 000 Kč2 290 000 Kč

Exkluzivní prodej rodinného domu  - Jiříkov okr. Děčín

Exkluzivní prodej rodinného domu - Jiříkov okr. Děčín

Exkluzivně vám nabízíme k prodeji rodinný dům, který se nachází v klidné části města Jiříkov. Jedná se o zděný, částečně podsklepený dům, který je možné po rekonstrukci využít také jako dvougenerační. Nachází se zde dvě oddělené bytové jednotky /přízemí a první patro/. Dispozice domu: v přízemí..

Lokalita: Jiříkov1 390 000 Kč

Prodej, Rodinné domy, 800m² -

Prodej, Rodinné domy, 800m² -

Nabízíme Vám k prodeji pěkný domek - (okál) na klidném místě v ulici Ke Koupališti v Novém Boru. Do domu je zavedený plyn, na který je napojené ústřední topení. V přízemí se nachází prostorná chodba, dvě obytné místnosti, garáž, dílna, dvě technické místnosti a sprchový kout s WC. Ve druhé..

Lokalita: Ke Koupališti, Nový Bor3 650 000 Kč

Pronájem rodinného domu, - Jiříkov - Loučné

Pronájem rodinného domu, - Jiříkov - Loučné

Nabízíme k pronájmu prostorný rodinný dům v klidné části obce Jiříkov ( Loučné ) K pronájmu je určeno pouze 1.NP domu, které je tvořeno dvěma pokoji s vybavenou kuchyní, koupelnou a WC. Dům se nachází na krásném pozemku se zahradním domkem a poskytuje dostatek soukromí. Nemovitost je vytápěna..

Lokalita: Jiříkov - Loučné
Původní cena: Rezervovánorezervováno

Prodej rodinného domu na ulici Smetanova- Varnsdorf

Prodej rodinného domu na ulici Smetanova- Varnsdorf

Naše společnost Vám výhradně zprostředkuje prodej řadového rodinného domu, který se nachází ve velmi pěkné lokalitě Varnsdorfu v blízkosti veškeré občanské vybavenosti. Zděný dům s užitnou plochou 150 m2 je dispozičně řešen jako 4+1/L. V přízemí domu se nachází pokoj, technická místnost, šatna,..

Lokalita: Smetanova, Varnsdorf2 180 000 Kč

Prodej RD ve Varnsdorfu

Prodej RD ve Varnsdorfu

Nabízíme k prodeji rodinný dům ve Varnsdorfu. Jedná se o dvoupodlažní nemovitost v původním stavu určenou k celkové rekonstrukci. Dům se nachází téměř v centru města. Více info v RK.

Lokalita: Vodičkova 562, Varnsdorf
Původní cena: Rezervovánorezervováno

Prodej rodinného domu v Kytlicích

Prodej rodinného domu v Kytlicích

Nabízíme k prodeji roubenou chalupu v obci Kytlice, která leží v uprostřed lesů v Lužických horách. Obec získala titul Vesnice roku Ústeckého kraje 2018. Chalupa je určena jak k trvalému bydlení, tak i k víkendovým pobytům. Prošla celkovou rekonstrukcí, pozemek je na krásném místě v přírodě s..

Lokalita: Kytliceinfo v RK

Prodej rodinného domu v obci Filipov u Jiříkova

Prodej rodinného domu v obci Filipov u Jiříkova

Nabízíme Vám ke koupi rodinný dům v obci Filipov u Jiříkova. Jedná se o zděný, částečně podsklepený, udržovaný dům v klidné části města. Dispozice domu: v přízemí se nachází 2x kuchyň, jídelna, špíz, obývací pokoj, pokoj, předsíň, koupelna, WC, veranda, technická místnost, prostorná chodba. V patře..

Lokalita: Filipov 223, Jiříkov
Původní cena: 2 090 000 Kčcena k jednání

Prodej, Zemědělská usedlost, 1200m² - Svídnice

Prodej, Zemědělská usedlost, 1200m² - Svídnice

Naše společnost Vám nabízí k prodeji rozsáhlou usedlost v obci Svídnice, v okrese Rychnov nad Kněžnou, v blízkosti obce Kostelec nad Orlicí. Celý objekt je před rekonstrukcí. Má vlastní studnu s prověřenou pitnou vodou a je částečně podsklepený. Plyn je přiveden na hranici pozemku asi 5 metrů od..

Lokalita: Svídnice2 592 000 Kč