Prodej dvou rodinných domů po celkové rekonstrukci v roce 2022, Ev.č.: 04902

Popis

Naše společnost Vám nabízí ve výhradním zastoupení ojedinělou nabídku dvou rodinných domů navržených v alpském stylu. Pokud hledáte bydlení, které nabízí maximální soukromí, krásnou rozlehlou zahradu a fantastickou lokalitu, tak tato nabídka je určena právě Vám. V malebném koutě přírody v Lužických horách se nachází dvě nemovitosti k prodeji, které nabízí komfortní možnosti k bydlení, podnikání a seberealizace. Oba domy stojí na velkém pozemku a jsou součástí lesa a hor.

První nemovitost je celodřevěná, stojí na pevném betonovém základě, který slouží zároveň jako vytápěný sklep a místnost s bojlerem na teplou vodu a také úschova kol, nářadí atd. Dřevěná budova je dvoupatrová a prošla rekonstrukcemi a v červnu 2022 kolaudací. V prvním patře se nachází předsíň, moderní koupelna, a toaleta, zcela nová kuchyně a moderní spotřebiče a jídelna. Jsou zde vyměněny dvoje nové hlavní dveře. Ve druhém patře je ložnice a vestavěné skříně a obývací pokoj. Je zde vstup na malou terasu, kde je nádherný výhled na Lužické hory.

Druhá budova je zděná a taktéž prošla rozsáhlou rekonstrukcí v roce 2022. Kompletně nová elektřina, nové odpady a nové vodovodní potrubí a nové topení (oba domy jsou propojeny topením mezi sebou a oba domy jsou vytápěny jedním kotlem).
Jsou vyměněná nová okna značky Samat. A jsou vyměněny všechny dveře, tedy vstupní hlavní i vnitřní od firmy Samat a Sapeli.
Tato budova má dvě patra, ale sklepní prostor je taktéž celý zrekonstruovaný a ve velmi pěkném stavu a je možno zde buď podnikat a nebo i bydlet. Samostatný prosklený vchod (bývalý vstup do garáže) vede ke dvěma velkým místnostem s kuchyní a nabídnou vám skvělou příležitost k mnoha možnostem. Je zde 380 W. Dále je ve sklepních prostorách prádelna a za ní kotelna s obrovským prostorem pro uhlí a dřevo (možnost násypu uhlí otvory ve stropě z venku). Je zde zcela nový automatický kotel na tuhá paliva, který splňuje kritéria Ekodesign a patří do nejvyšší 5. emisní třídy, dva nové 2 x 200 litrové bojlery pro celý dům. Ze sklepa se dostaneme po schodech do prvního patra do nově zrekonstruovaného rodinného penzionu ( není zkolaudován jako penzion ). V současné době je vedena tato živnost jako Apartmány k pronájmu a živnost byla spuštěna v srpnu 2022.

V prvním patře se nachází při vstupu velká předsíň a z ní vstup do kuchyně a jídelny, kde se podávají snídaně pro hosty ( z jídelny vstup na terasu, která je předmětem rozvoje budoucího majitele). Součástí prodeje je i GASTRO vybavení.
Dále je zde vstup jednoho apartmánu, WC a WC pro personál. Schody vstoupíme do druhého patra, kde jsou další apartmány. Dva menší a jeden velký s dvěma pokoji, který má vstup z obou pokojů na terasu, kde je nádherný výhled na hory a možnost posezení. Apartmány mají každý své sociální zázemí ( WC, sprchový kout ) velmi moderní a zcela nové vybavení nábytkem a postelemi a citlivě řešeným interiérem. Součástí prodeje je CELÉ VYBAVENÍ PENZIONU.

Na tomto pozemku je v horní části i malý ovocný sad. Pozemek je rozdělen cestou, která vede k jednomu výjezdu z pozemku a v dolní části pozemku je druhý výjezd. Dále se na pozemku nachází třetí velká dřevěná budova ( bývalá truhlárna ), která je čistě vyklizena, a slouží jako skladový prostor či jako možnost garáže. Na části pozemku je i malá zahrádka, nová skalka.
Současní majitelé rádi předají již funkční web pro podnikání Ubytování v soukromí, který je propojen s www.booking.com.

Předmětem prodeje jsou i další pozemky kolem domů. Aby se i do budoucna zachovalo maximální soukromí vlastníků nemovitosti jsou veškeré přilehlé pozemky součástí prodeje, v součtu se jedná o 6.435 m2. Domy jsou určeny jak k trvalému tak i rekreačnímu bydlení v nádherném a čistém prostředí Lužických hor.

Více informací a naplánování prohlídky u makléře zakázky. Financování zajistíme s naším prověřeným profesionálem. Přijďte na prohlídku!

Pavel Nechutný

Kontaktujte makléře

Pavel Nechutný

+420 604 723 312

[email protected]

14 990 000 Kč
KategorieRodinné domy
LokalitaDolní Podluží
OkresDěčín
VelikostAtypický
Plocha užitná590 m²
Plocha pozemku6.435 m²
Stav objektuPo rekonstrukci
BudovaKamenná
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
G (PENB nedodán)
ZařízenýAno
ParkováníAno
Terasaano
Sklepano
VodaMístní zdroj
Elektřina120V, 230V, 400V
OdpadSeptik
TopeníÚstřední tuhá paliva