Prodej rodinného domu - Jiřetín pod Jedlovou, Ev.č.: 05277

Popis

Naše společnost Vám v exkluzivním zastoupení nabízí prodej rodinného podstávkového domu ve vyhledávané rekreační oblasti v obci Jiřetín pod Jedlovou. Tato nemovitost se nachází v centru této obce, ale jeho umístění je na velmi klidném místě mezi dalšími podstávkovými domy. Dispozice domu je následovná:
Hlavním vchodem se dostaneme do prostorné chodby z které se dostaneme do obývacího pokoje, kde nás ihned zaujme dominantní původní krb, který je plně funkčí a slouží k náhradnímu vytápění domu. Obývací pokoj je propojen z jídelnou a kuchyní. Zároveň se tudy dostaneme balkonovými dveřmi na terasu a zahradu domu. V přízemí domu se dále nachází ložnice, koupelna s vanou, toaletu a prostorná dílna.
Do patra nemovitosti se dostaneme po dřevěných schodech, na jejichž konci se nachází prostorná chodba z které jsou samostatné vchody do dětského pokoje s dvěmi místnostmi, ložnice a další obytné místnosti, která může sloužit jako další dětský pokoj. V tomto patře se také nachází další velká místnost, která čeká na vlastní novou realizaci svého nového majitele. K nemovitosti patří krásná udržovaná zahrádka a dům má vlastní malý klenbový sklípek o jedné místnosti do kterého se dostane z chodby domu. Koupí této nemovitosti můžete získat krásné rodinné bydlení, nebo nemovitost vhodnou k celoročním pronajímání za účelem výdělku. Voda je řešena z městského řádu, kanalizace je do městské kanalizace. Topení je centrální plynové s možností alternativního topení v krbu. Nemovitost je připojena na elektřinu vodu a plyn. Tuto nemovitost Vám doporučujeme z důvodu lokality a příznivé ceny nemovitosti. Financování Vám rádi zdarma zajistíme .

Tomáš Jakoubek

Kontaktujte makléře

Tomáš Jakoubek

+420 602 811 421

[email protected]

2 900 000 Kč
KategorieRodinné domy
LokalitaJiřetín pod Jedlovou
OkresDěčín
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná146 m²
Plocha pozemku488 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
G (PENB nedodán)
KomunikaceAsfaltová, Zpevněná
DopravaVlak, Silnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina120V, 230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední plynové