Prodej rodinného domu - Nová Víska, Ev.č.: 05237

Popis

Naše společnost Vám v exkluzivním zastoupení nabízí prodej kompletně zrekonstruovaného rodinného domu o velikosti 6 + kk s garáží pro dva vozy s celkovou užitnou plochou domu o velikosti 300 m2 a pozemku o velikosti 1066 m2 v Nové Vsi ( Nová Víska ) u Liberce. Dům se nachází na krásném vyhledávaném klidném místě s výhledem do okolní krajiny. Tuto nemovitost lze využít jak k trvalému bydlení, tak k rekreaci. Dispozice tohoto velmi pečlivě a desingově zrekonstruovaného domu je následovná: hlavním vchodem se dostaneme do přízemí domu, kde je dominantní prostorná chodba, ze které se vchází do kuchyně s jídelním koutem. Z kuchyně vedou dveře do obývacího pokoje s oboustranným tunelovým krbem, ve kterém se topí z chodby a tímto způsobem lze v obývacím pokoji pouze vychutnávat teplo a příjemnou chuť domova v chladných večerech při skleničce dobrého červeného vína. Další obytná místnost v tomto přízemí nyní slouží jako pracovna, ale lze ji využít jako obytný pokoj třeba pro hosty.
Dále z chodby vejdeme do prostorné designově velmi dobře řešené koupelny se sprchovým koutem pro dvě osoby, umyvadlem, WC a malého technického zázemí, které slouží pro umístění pračky, sušičky atd. Na konci chodby se dostaneme do technické místnosti ve které je umístěno veškeré vybavení k vytápění nemovitosti a ohřevu teplé vody. V této části je také samostatný východ na zadní terasu.
Do prvního patra vedou dřevěné schody na jejichž konci je chodba ze které vede vchod do každé obytné místnosti v tomto patře. Dále se zde nachází 2 dětské pokoje, ložnice s balkonovými dveřmi s výhledem na krajinu a koupelna s WC a umyvadlem. V tomto patře před vchodem do ložnice je zhotoven vyvýšený stupínek, na kterém se nachází relaxační zóna pro společné vychutnávání kávy a vyprávění zážitků po celém dni. Střešní krytina je zhotovena z umělé šindele. Dveře, zárubně a většina nábytku je vyrobena truhlářem na míru do této velmi útulného domu. Při rekonstrukci byla použita kvalitní dřevěná okna Vekra která jsou osazena trojsklem. Celý dům je zabezpečen elektronickým zabezpečovacím systémem. Podlahy jsou v přízemí z kvalitní italské dlažby a v 1.patře dřevěné z pevné borovice. Součástí nemovitosti je sklípek o velikosti jedné místnosti, který je ideální na víno či zeleninu. Vytápění a ohřev TUV je řešeno tepelným čerpadlem zn. Stiebel Eltron s dálkovým ovládáním se systémem vzduch - voda. V přízemí je topení řešeno podlahovým vytápěním a v prvním patře jsou k vytápění použity radiátory. Voda je využívána z vlastní studny a odpad sveden do septiku s trativodem. Zahrada je kompletně oplocena a vjezd je řešen automatickou bránou. Tuto nemovitost Vám doporučujeme z důvodu velmi dobrého stavu, lokality a příznivé ceny. Financování Vám rádi zdarma zajistíme.
PENB je uveden v třídě C. V Nové Vsi je obchod se smíšeným zbožím, ZŠ a MŠ. Další občanská vybavenost je v nedaleké Chrastavě či v Liberci. Z Nové Vísky se dostanete za 10 min autem do Liberce, 5 min autem do Chrastavy a 30 min do Jizerských hor nebo do německé Žitavy.
V okolí je krásná příroda podhůří Jizerských hor s řadou cyklostezek a turistických tras.

Tomáš Jakoubek

Kontaktujte makléře

Tomáš Jakoubek

+420 602 811 421

[email protected]

10 500 000 Kč
KategorieRodinné domy
LokalitaNová Víska 24, Nová Ves
OkresLiberec
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná300 m²
Plocha pozemku1.066 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
C (85,7 kWh/m2 za rok)