Prodej rodinného domu v Lobendavě, Ev.č.: 05204

Popis

Naše společnost Vám ve výhradním zastoupení nabízí prodej nemovitosti vedenou v KN jako rodinný dům v obci Lobendava sloužící jako pension a dům s možností celkového celoročního pronajmutí.
Tato nemovitost byla v roce 2021 celkově nově rekonstruována a částečně nově vystavěna. Nyní se ještě interiérové práce dodělávají. Nemovitost je vhodná pro celoroční pronajímání s možností ubytování až 20 osob, nebo pronajímání apartmánů.
Dispozice této nemovitosti je: hlavním vchodem se dostaneme do chodbičky, kde se nachází WC a vchod do společenské místnosti, kde je zhotoven bar s příjemným posezením s možností vstupu na balkon s nádherným výhledem do krajiny. V této místnosti se nachází krbové kamna s výměníkem, které slouží k vytápění celé nemovitosti a jsou velmi úsporná s velkou výhřevností a byla zhotovena na zakázku. Dále se v tomto patře nachází jeden dvoulůžkový pokoj s vlastní kuchyňskou linkou, jeden dvoulůžkový pokoj, sociální zázemí, místnost sloužící pro vybudování profesionální kuchyně, nebo dalšího obytného pokoje. Do prvního patra vedou pěkné dřevěné schody. V tomto patře jsou čtyři dvoulůžkové pokoje, sociální zázemí, kuchyň s možností posezení. Z tohoto patra se také dostaneme do podkroví, kde je prostorný pokoj s vlastním sociálním zázemím. V suterénu nemovitosti je vybudována relaxační místnost v řeckém stylu. V této místnosti je vířivá vana a samostatná relaxační místnost. Tato relaxační místnost má vlastní podlahové vytápění a vlastní režim klimatizace. Nemovitost se prodává s celkovým vybavením. Voda je zabezpečena z vlastní studny a kanalizace je řešena vlastním septikem s trativodem. Parkovaní je zajištěno u nemovitosti, kde je vybudováno vlastní zpevněné parkoviště. K nemovitosti se dostanete po vlastní příjezdové cestě. Nemovitost je umístěna v lese, kde nyní dochází k jeho celkovému pročištění, vyklizení a odvozu dřeva, díky tomu bude tato nemovitost ještě více atraktivní z důvodu příjemných procházek. Tuto nemovitost Vám doporučujeme z důvodu velmi dobrého stavu, umístění v klidné vyhledávané rekreační lokalitě příznivé ceny. Financování Vám rádi zdarma zajistíme.

Tomáš Jakoubek

Kontaktujte makléře

Tomáš Jakoubek

+420 602 811 421

[email protected]

9 400 000 Kč
KategorieUbytování
LokalitaLobendava
OkresDěčín
Plocha užitná180 m²
Plocha pozemku5.598 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
G (PENB nedodán)