Prodej rodinného domu s dílnou - Lipová, Ev.č.: 04517

Popis

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej objektu v Lipové u Šluknova, objekt se skládá ze dvou samostatných budov na sebe navazujících, které tvoří jeden celek. První, obytná budova RD čp. 157 má v přízemí kancelář a prostornou garáž, v 1. patře jsou prostory vhodné pro rekonstrukci bytu 3 +1 cca 170 m2, ve 2p. se nachází půdní prostory. Jedná se tedy o dvoupodlažní objekt se sedlovou střechou (krytina ŠINDEL). Je napojen na elektřinu, veřejný vodovodní řád a kanalizaci, ohřev vody zajištěný bojlerem, vytápění domu je lokální. Objekt je přístupný zpředu po místní zpevněné komunikaci, nachází se v zastavěné části obce Lipová. Před ním se nachází zpevněná plocha, která slouží jako parkoviště a manipulační plocha. Dle KN je druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří. Objekt je dle platného územního plánu obce Lipová v zóně, kde je povolená průmyslová výroba a podnikání.

Druhá budova čp. 156 má jedno nepodsklepené podlaží, kde se nachází dílna, sklad / 2 prostorné haly / a sociální zázemí cca 300 m2 . Dílna má sedlovou střechu (krytina ŠINDEL), nad kůlnou (LEPENKA), podlahy jsou betonové, vrata ocelová. Obě budovy mají samostatné vchody. Vytápění je přímotopy, napojení na veřejný vodovod a kanalizaci a na elektřinu.
SOUČÁSTÍ PRODEJE JE POZEMEK O CELKOVÉ VÝMĚŘE 795 M2.


Dispozice RD: přízemí – prostorná chodba s dřevěným schodištěm do patra, předsíň, obytná místnost, sociální zařízení, garáž, 1.NP – chodba, 4 pokoje, koupelna, WC, půda – půdní prostor vhodný k další výstavbě.
Vedlejší přistavěná stavba k RD (prostor k možnému podnikání) je jednopodlažní, nepodsklepená, která má sedlovou střechu s plechovou krytinou, podlahy jsou betonové, vrata ocelová. Objekt je napojen na elektřinu.
Energetický štítek G.

Stáří RD 133 let, vedlejší stavba 74 let.
Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, který pro Vás zajistíme. V případě zájmu o prohlídku mě neváhejte kontaktovat, podrobné informace Vám budou sděleny při osobním jednání.

Helena Stráníková

Kontaktujte makléře

Helena Stráníková+420 734 570 033
[email protected]
2 849 000 Kč včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu, cena k jednání
KategorieRodinné domy
LokalitaLipová
OkresDěčín
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná470 m²
Plocha pozemku795 m²
Plocha zastavěná588 m²
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
KomunikaceAsfaltová
DopravaAutobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníLokální elektrické, Jiné